Wiadomości z Bytomia

W ten świąteczny czas

  • Dodano: 2016-12-13 07:45, aktualizacja: 2016-12-12 13:13

Tradycyjne kolędy, covery znanych przebojów, a także autorskie utwory utrzymane w świątecznym klimacie, złożą się na najnowszą płytę Młodzieżowego Domu Kultury nr 1. Premierę krążka „W ten świąteczny” zaplanowano na 16 grudnia podczas plenerowej Bytomskiej Wigilii.

Płyta zawiera 14 utworów, której wykonawcami są wychowankowie MDK nr 1. Usłyszymy tam więc m.in. Urwanych z choinki, Big band MDK, Happy Crew czy Piccolo. W nastrojową aurę wprowadzą też słuchaczy numery takich wokalistek jak: Beata Winiarz, Matylda Wieczorek, Dominika Maziarka, Kornelia Tubis, Katarzyna Czerniak i Julia Mika . Jest to już szósta płyta wydana przez bytomski MDK i druga o tematyce świątecznej.

Nagrania rozpoczęliśmy już w kwietniu i brali w nich udział zarówno nauczyciele, jak i wychowankowie. Warto podkreślić, że nagranie zostało zrealizowane na żywo -  mówi Ireneusz Herisz, dyrektor MDK nr 1.

Płytę będzie można nabyć w piątek, 16 grudnia przy ul. Dworcowej 7 oraz w siedzibie MDKK nr 1 przy ul. Powstańców Warszawskich 12.

W ten świąteczny czas

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.