Wiadomości z Bytomia

W Dzień Dziecka baw się w Cinema City!

  • Dodano: 2011-05-25 10:00

Kina Cinema City w całej Polsce zapraszają wszystkich najmłodszych na filmowy Dzień Dziecka! W weekend 28.05 – 29.05 oraz 01.06 na kinowym holu zacumują pirackie statki, wraz z Delfinem Plum milusińscy wyruszą na poszukiwania Wielkiej Fali, a Kung Fu Panda zabierze je w świat wielkich przygód.

Uroczyście filmowego nastroju będzie można zakosztować w kinach Cinema City w ostatni majowy weekend (28.05 – 29.05) i tę beztroską zabawę kontynuować również w środę, 1 czerwca.


A na ekranach bawić będą bohaterowie kolorowego podwórka, Gnomeo i Julia w wersji 3D. Zakochani w sobie po czubki krasnalich czapek stoczą prawdziwą walkę pomiędzy zwaśnionymi rodami czerwonych i niebieskich. Na poszukiwanie legendarnej wielkiej fali zabierze widzów najdzielniejszy pływak mórz i oceanów Delfin Plum. Podczas swojej podmorskiej wyprawy udowodni, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w wodzie. A Smoczy Wojownik Po w bajce Kung Fu Panda spełniając marzenia i walcząc u boku największych mistrzów kung – fu będzie musiał sprostać wielu nowym obowiązkom.
Oprócz repertuarowych atrakcji na naszych najmłodszych gości czekać będą również filmowe konkursy z nagrodami, zabawy i łakocie.

 

W kinach Cinema City na Śląsku mały widz wcieli się w prawdziwego pirata poszukując skarbów i tworząc pirackie flagi i przepaski. Będzie miał okazję sprawdzić się na wyjątkowo trudnym terenie pokonując liczne przeszkody a także zdobyć oryginalne filmowe nagrody.

W specjalnie na tę okazję zaaranżowanym kąciku plastycznym w ruch pójdą wszelkie artykuły papiernicze: kredki, flamastry, pisaki, bloki rysunkowe i kolorowy papier. Dzieciaki wykorzystają swoją ogromną fantazję i wyobraźnię, tworząc prace związane z ulubionymi bajkami i ich bohaterami. Ponadto na małych i dużych wielbicieli smakołyków czeka masa przepysznych niespodzianek. Zadba o to firma Delecta, rozdając wszystkim łasuchom smakowity Kisiel Fisiel.
 

W Dzień Dziecka baw się w Cinema City!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również