Wiadomości z Bytomia

Umilili dzień policjantom i strażakom

 • Dodano: 2014-08-01 11:00
Cukrowe lizaki, śmiech i zaskoczenie. Tak wyglądała wizyta Drużyny A  w komisariacie bytomskiej policji. Dobre emocje pojawiły się również  w remizie przy ulicy Strażackiej, gdzie doszło do małej potyczki na... wodne pistolety.
 
Drużyna A, grupa bytomskich pomocników, po raz kolejny zaskoczyła mieszkańców. Tym razem z okazji Święta Policji Atrakcyjny Antonio, Awangardowa Andżelika, Ambitny Amadeusz i Aktywna Alicja pojawili się w komsariacie przy ulicy Józefa Rostka w Bytomiu, by obdarować policjantów cukrowymi lizakami i życzyć im wszystkiego najlepszego. Wizyta wywołała entuzjazm stróżów prawa. Natychmiast docenili oni gest bytomskich pomocników  i odwdzięczyli się chwilą przyjemnej rozmowy. 
- Policjanci bardzo ucieszyli się na nasz widok. Prawdopodobnie nie spodziewali się takiej wizyty w dniu swojego święta, ale lizaki i życzenia pozytywnie ich zaskoczyły – mówi Aktywna Alicja.
 
Drużyna A gościła także w remizie przy ulicy Strażackiej. Na tę okazję przygotowała pistolety na wodę oraz bony na kręgle, które trafiły w ręce bytomskich strażaków. Przed budynkiem szybko wywiązała się wodna potyczka, a następnie Drużyna A przyjrzała się z bliska pracy jednostki. - Po bitwie na wodne pistolety zwiedziliśmy remizę, gdzie zobaczyliśmy, jak wyglądają przygotowania do akcji strażackiej, obejrzeliśmy wóz ogniowy i dowiedzieliśmy się, czego potrzebuje strażak, biorąc udział w gaszeniu prawdziwego pożaru – dodaje Aktywna Alicja. 
 
Grupa barwnych pomocników przez cały lipiec sprawiała miłe uczynki mieszkańcom Bytomia. Z jej pomocy korzystali ludzie chcący przejść przez ruchliwe ulice, poczytać poranną prasę lub np. przygotować się do imprezowego wieczoru. Drużyna A pojawiała się codziennie w różnych częściach miasta, a jej obecności nieodłącznie towarzyszyły pozytywne emocje i miłe zaskoczenie. 
 

Komentarze (1)    dodaj »

 • własnym oczom nie wierzę

  Boże co za [...]y....

  • własnym oczom nie wierzę
   2014-08-04 06:54
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.