Wiadomości z Bytomia

Trzecie wcielenie BeCekoBusu

  • Dodano: 2010-08-11 09:00, aktualizacja: 2010-08-11 13:13

Podobnie jak w ubiegłych latach w szkolnym autobusie odbędzie się szereg interdyscyplinarnych zajęć, przygotowanych z myślą o dzieciach i młodzieży spędzających wakacje mieście. Nie zabraknie warsztatów kuglarskich, podczas których członkowie Teatru Gry i Ludzie wtajemniczą uczestników w arkana sztuki chodzenia na szczudłach, żonglerki czy grania na bębnach.

Ciekawie zapowiadają się też warsztaty mody ekologicznej, które poprowadzi Marcin Skorek oraz zajęcia z tworzenia biżuterii z filcu, koralików, guzików itd. prowadzone przez Ewę Surowiec. Na pasażerów BeCekoBusu czekać będą też warsztaty budowania latawców oraz zajęcia plastyczno-ruchowe. Z pełnej atrakcji przejażdżki amerykańskim gimbusem będą mogły skorzystać dzieci mieszkające we wszystkich dzielnicach Bytomia. Uczestnicy odwiedzą miejsca, które dobrze znają, jak i takie, które odkryją po raz pierwszy.

Materiały niezbędne do zajęć zapewnia organizator. Informacje o tym, kiedy i gdzie dokładnie pojawi się BeCekoBus znaleźć poniżej. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.