Bytom - portal miejski mojBytom.pl

Wiadomości z Bytomia

Szkolna edycja MasterChefa

  • Dodano: 2017-11-22 15:15, aktualizacja: 2017-11-23 07:49

Znany program kulinarny MasterChef zawitał do Bytomia. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 45 wraz z uczestnikiem tegorocznej edycji programu, bytomianinem Mateuszem Günclem przygotowywali Śniadanie Marzeń. To kolejna impreza w ramach projektu ReAnimacja Stołówki.

20 listopada o tytuł mistrza rywalizowało 33 uczniów. Musieli przygotować zdrowe, urozmaicone, energetyczne, ale również estetyczne Śniadanie Marzeń. Wszystko pod czujnym okiem Mateusza Güncla i właścicielki restauracji Jadalnia – Eli Mejer. Choć zwycięzca był tylko jeden, to głównym założeniem imprezy było propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych oraz wiara w marzenia, w swoje możliwości i pasję rozwoju.

Szkolny MasterChef był kolejną inicjatywą w ramach projektu ReAnimacji Stołówki. Organizatorem było Stowarzyszenie „Spełniamy Dziecięce Marzenia”, które do tej pory zakupiło nowe meble dla 430 stołujących się uczniów, remontuje wnętrze i sukcesywnie doposaża szkolną stołówkę. Aktualnie prowadzona jest akcja #szybanaszybko, polegająca na zbiórce pieniędzy na okno, przez które uczniowie odbierają posiłki.

Chętnych do pomocy zapraszamy na stronę www.spelniamydzieciecemarzenia.pl/reanimacja.

N 3 N N T #id awatara (moduł katalog) autor.awatar = .* #id uzytkownicka z facebooka autor.fbid = .* 200120 informacja (pl) 200120 informacja (pl) T redakcja@mojbytom.pl redakcja@mojbytom.pl Twój komentarz został opublikowany Witamy serdecznie Z przyjemnością informujemy, iż Twój komentarz do artykułu "{#informacja#}" został opublikowany w portalu mojBytom.pl. Wszystkie komentarze do artykułu są widoczne pod adresem: {#link#}#komentarze -- Pozdrawiamy, Redakcja portalu miasta Bytom www.mojBytom.pl auto redakcja@mojbytom.pl redakcja@mojbytom.pl Wysłano odpowiedź na twój komentarz Witamy serdecznie Z przyjemnością informujemy, iż wysłano odpowiedź na Twój komentarz "{#komentarz#}" do artykułu "{#informacja#}" w portalu mojBytom.pl. Wszystkie komentarze do artykułu są widoczne pod adresem: {#link#}#komentarze -- Pozdrawiamy, Redakcja portalu miasta Bytom www.mojBytom.pl T 200520 T Redakcja {#nazwa_portalu#} redakcja@{#http_host#} Dodanie do newslettera {#nazwa_portalu#} Dzień dobry, Dziękujemy, że dodałeś swój adres e-mail do listy mailingowej! Dokończ rejestrację, klikając w ten link a otrzymasz: - wiarygodne wiadomości z życia Twojego miasta - przydatne informacje o trwających remontach i planowanych przerwach w dostawie energii lub wody - zapowiedzi i relacje z najciekawszych lokalnych wydarzeń Jeśli ta wiadomość została wysłana pod niewłaściwy adres, lub chcesz z rezygnować z otrzymywania newslettera, kliknij w ten link. -- Pozdrawiamy, Redakcja portalu {#nazwa_portalu#}