Wiadomości z Bytomia

Różowy październik w Atrium Plejada

  • Dodano: 2012-10-16 14:00

Od czwartku 18 do niedzieli 21 października mieszkanki Bytomia będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych organizowanych przez Atrium Plejada.

W "Weekend Różowej Wstążki" – 20 i 21 października – w centrum odbędą się ponadto bezpłatne konsultacje medyczne oraz spotkania z ekspertami ze Stowarzyszenia Amazonek. Dodatkowo w sobotę Atrium Plejada zaprasza na pokazy Judo wychowanków GKS Czarni Bytom a w niedzielę na Kabareton – Śląski humor.

Atrium Plejada, jako jedno z centrów Atrium Poland Real Estate Management, jest oficjalnym partnerem globalnej Kampanii na Rzecz Walki z Rakiem Piersi, której symbolem jest różowa wstążka. Cały październik będzie więc w centrum miesiącem „Różowej wstążki”. Z tej okazji będzie można oglądać wystawę poświęconą profilaktyce walki z nowotworem. Autorką zdjęć jest znana artystka fotograf – Lidia Popiel, której pozowały m.in. takie gwiazdy jak: Iwona Guzowska, Joanna Horodyńska, Reni Jusis i Beata Sadowska. Ponadto, w „Weekend Różowej Wstążki” na uczestników akcji czekają atrakcyjne oferty i promocje w wielu sklepach.
 
W sobotę – 20 października – Atrium Plejada zaprasza na pokazy Judo wychowanków klubu sportowego GKS Czarni Bytom, a w niedzielę – 21 października – na występy Kabaretonu, który zapewni dużą dawkę wybornego, śląskiego humoru.
 
Panie, które w sobotę i niedzielę przyjdą do centrum z symbolem kampanii – różową wstążką – będą mogły skorzystać z kącika wizażu, w którym udzielą porad specjaliści z zakresu make-upu i fryzur. Podczas weekendu będą rozdawane także różowe torby w prezencie. W tych dniach zaplanowane są również specjalne atrakcje dla dzieci – dziewczynki będą miały zaplatane warkocze z różową wstążką, animatorzy będą prezentować zwierzęta zrobione z różowych baloników, będzie możliwość pomalowania buźki, ozdobienia koszulek, a także wiele innych atrakcji i konkursów dla całych rodzin.
 
Celem akcji jest jak najszersze rozpropagowanie profilaktyki nowotworu piersi. 
 
Szczegółowe informacje:
 
18 – 21 października: bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie na parkingu Atrium Plejada. Zapisy na pierwszy dzień badań będą się odbywać pod numerem infolinii: (42) 254 64 10  lub 517 544 004. Na pozostałe dni będzie można się zapisać w Punkcie Informacyjnym Atrium Plejada. Panie zainteresowane badaniem, uprzejmie prosimy o przygotowanie dokumentu tożsamości z numerem PESEL.
 
20 – 21 października: bezpłatne konsultacje medyczne.
Sobota, w godzinach 12.00-15.30 i 16.30-20.00. Niedziela, w godzinach 12.00-15.00 oraz 16.00-19.00. 
 
20 – 21 października: prelekcja na temat profilaktyki raka piersi.
Sobota godz.14.00, Niedziela godz.14.00
 
20 – 21 października: konsultacje ekspertów ze Stowarzyszenia Amazonek.
Sobota, w godzinach 12.00-15.30 i 16.30-20.00. Niedziela, w godzinach 12.00-15.00 i 16:00-19.00.
 
20 – 21 października: spotkanie ze specjalistami z zakresu make-upu i fryzur.
Sobota, w godzinach 12.00-15.30 i 16.30 – 18.00. Niedziela, w godzinach  12.00-15.00  i 16.00-18.00.
 
20 – 21 października: zabawy oraz konkursy dla dzieci.
Sobota: 12.00 -15.30 i  16.30-18.00. Niedziela, w godzinach 12.00-15.00 i 16.00-18.00.
 
 
Miesiąc Różowej Wstążki
Jako oficjalny partner kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi, Atrium Real Estate Management organizuje w październiku akcję „Miesiąc Różowej Wstążki”. W dziesięciu centrach ze swojego portfolio, w ośmiu miastach z całej Polski przeprowadzone zostaną bezpłatne konsultacje medyczne i spotkania z przedstawicielkami stowarzyszeń Amazonek. W ramach działań edukacyjnych zaprezentowana zostanie wystawa zdjęć Lidii Popiel, na których widnieją polskie gwiazdy – Iwona Guzowska, Joanna Horodyńska, Reni Jusis i Beata Sadowska. Dodatkowo przez cały miesiąc dystrybuowane będą materiały z instruktażem nt. samobadania.
Podczas „Miesiąca Różowej Wstążki” centra handlowe Atrium: Promenada, Reduta, Targówek, Biała, Copernicus, Kasztanowa, Koszalin, Plejada, Molo i Mosty zaproszą swoich klientów na wyjątkowe atrakcje: koncerty muzyczne, spotkania z gwiazdami, aukcje charytatywne, porady z zakresu wizażu i stylizacji oraz specjalne promocje i noce zakupów. Ponadto 13 października odbył  się wyjątkowy, różowy przejazd motocykli na trasie warszawskich centrów Atrium: Promenada – Reduta – Targówek.
Szczegóły wszystkich akcji są dostępne na stronach internetowych centrów Atrium.
 
Atrium European Real Estate Limited
Atrium to wiodąca firma na rynku nieruchomości zajmująca się przede wszystkim inwestowaniem w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej, zarządzaniem nimi i ich rozwojem. Grupa jest właścicielem 155 takich obiektów.Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski,  Republiki Czeskiej,  Słowacji i w Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i Łotwie.Spółka ma siedzibę na wyspie Jersey i jest notowana na dwóch giełdach: wiedeńskiej i amsterdamskiej Euronext pod symbolem ATRS. 

Atrium w Polsce
W Polsce Atrium posiada 20 działających centrów handlowych. W skład portfela firmy wchodzą  m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiuoraz Atrium Mosty w Płocku.Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 374 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.
 
 
Różowy październik w Atrium Plejada

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.