Wiadomości z Bytomia

Różowy październik w Atrium Plejada

  • Dodano: 2012-10-01 12:00, aktualizacja: 2012-10-02 13:35

Atrium Plejada aktywnie włącza się w akcję profilaktyki nowotworu piersi. Cały październik będzie w centrum miesiącem „Różowej wstążki”.
 
 
Od 18 do 21 października mieszkańcy Bytomia będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. W „Weekend Różowej Wstążki” – 20 i 21 października w centrum odbędą się bezpłatne konsultacje medyczne oraz spotkania z ekspertami ze Stowarzyszenia Amazonek.  Ponadto w sobotę w centrum odbędą się pokazy Judo bytomskiego klubu Czarni Bytom, a w niedzielę Atrium Plejada zaprasza na Kabareton – Śląski humor.
 
Atrium Plejada, jako jedno z centrów Atrium Poland Real Estate Management, jest oficjalnym partnerem globalnej kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi, której symbolem jest różowa wstążka. Z tej okazji, od 1 października, w centrum będzie można oglądać wystawę poświęconą profilaktyce walki z nowotworem. Autorką zdjęć jest znana artystka fotograf – Lidia Popiel, której pozowały m.in. gwiazdy: Iwona Guzowska, Joanna Horodyńska, Reni Jusis i Beata Sadowska. Od czwartku, 18 października mieszkanki Bytomia będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. W sobotę i niedzielę odbywać się będą również bezpłatne konsultacje: medyczne i z ekspertami ze Stowarzyszenia Amazonek, a także prelekcje na temat profilaktyki raka piersi.
 
1 października, od godz. 18.00 Atrium Plejada rozbłyśnie na różowo z okazji Globalnej Inicjatywy Iluminacji. Jest to jeden z najbardziej spektakularnych elementów Kampanii Na Rzecz Walki z Rakiem Piersi. W ubiegłych latach na różowo świecił się m.in. Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, czy Stadion Lecha w Poznaniu.
 
W sobotę, 20 października Atrium Plejada zaprasza na pokazy Judo bytomskiego klubu sportowego Czarni Bytom, rodzimego klubu wielu olimpijczyków. Dzień później  w centrum odbędzie się pokaz najlepszego, śląskiego humoru podczas występów Kabaretonu.
 
20 i 21 października będą w Atrium Plejada „Weekendem Różowej Wstążki”. Panie, które w tych dniach przyjdą do centrum z symbolem kampanii – różową wstążką – będą mogły skorzystać z kącika wizażu, w którym doradzać będą specjaliści z zakresu make-upu i fryzur. Dodatkowo otrzymają wówczas różowe torby w prezencie. W tych dniach zaplanowane są również specjalne atrakcje dla dzieci – dziewczynki będą miały zaplatane warkocze z różową wstążką, animatorzy będą prezentować zwierzęta zrobione z różowych baloników, będzie możliwość pomalowania buźki, a także wiele innych atrakcji i konkursów dla całych rodzin.
 
Miesiąc Różowej Wstążki
Jako oficjalny partner kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi, Atrium Real Estate Management organizuje w październiku akcję „Miesiąc Różowej Wstążki”. W dziesięciu centrach ze swojego portfolio, w ośmiu miastach z całej Polski przeprowadzone zostaną bezpłatne konsultacje medyczne i spotkania z przedstawicielkami stowarzyszeń Amazonek. W ramach działań edukacyjnych zaprezentowana zostanie wystawa zdjęć Lidii Popiel, na których widnieją polskie gwiazdy – Iwona Guzowska, Joanna Horodyńska, Reni Jusis i Beata Sadowska. Dodatkowo przez cały miesiąc dystrybuowane będą materiały z instruktażem nt. samobadania.
 
Podczas „Miesiąca Różowej Wstążki” centra handlowe Atrium: Promenada, Reduta, Targówek, Biała, Copernicus, Kasztanowa, Koszalin, Plejada, Molo i Mosty zaproszą swoich klientów na wyjątkowe atrakcje: koncerty muzyczne, spotkania z gwiazdami, aukcje charytatywne, porady z zakresu wizażu i stylizacji oraz specjalne promocje i noce zakupów. Ponadto 13 października odbędzie się wyjątkowy, różowy przejazd motocykli na trasie warszawskich centrów Atrium: Promenada – Reduta – Targówek, na który organizator serdecznie zaprasza nie tylko wszystkich motocyklistów, ale również pozostałych mieszkańców Warszawy i okolic.
 
Szczegóły wszystkich akcji są dostępne na stronach internetowych centrów Atrium.
 
Atrium European Real Estate Limited
Atrium to wiodąca firma na rynku nieruchomości zajmująca się przede wszystkim inwestowaniem w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej, zarządzaniem nimi i ich rozwojem. Grupa jest właścicielem 155 takich obiektów.Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski,  Republiki Czeskiej,  Słowacji i w Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i Łotwie.Spółka ma siedzibę na wyspie Jersey i jest notowana na dwóch giełdach: wiedeńskiej i amsterdamskiej Euronext pod symbolem ATRS. 
 
Atrium w Polsce
W Polsce Atrium posiada 20 działających centrów handlowych. W skład portfela firmy wchodzą  m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiuoraz Atrium Mosty w Płocku.Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 374 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.

Różowy październik w Atrium Plejada

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.