Wiadomości z Bytomia

Rozbił golfa na słupie. Był pijany

  • Dodano: 2012-12-21 10:45
Bytomscy mundurowi zatrzymali 31-latka, który dzisiaj w nocy, mając prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie wsiadł za kierownicę volkswagena golfa i uderzył nim w słup energetyczny. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu grzywna, a nawet do 2 lat więzienia. Będzie też musiał zapłacić za wyrządzone szkody.
 
 
Do zdarzenia doszło dzisiaj krótko po północy na ul. Frenzla w Bytomiu – Miechowicach. Jak wynika z pierwszych ustaleń policjantów, kierujący srebrnym volkswagenem golfem, na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na pobocze i zderzył się ze słupem energetycznym. Jak się okazało, prowadzący pojazd 31-letni mieszkaniec Bobrka był pijany. Przeprowadzone badanie jego stanu trzeźwości wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu. 
 
Mężczyzna odpowie za jazdę „na podwójnym gazie”, za co grozi mu wysoka grzywna, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Obecnie trwa również szacowanie wyrządzonych przez niego szkód, za które będzie musiał zapłacić z własnej kieszeni.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.