Wiadomości z Bytomia

Pozytywne szaleństwo w Agorze

  • Dodano: 2012-11-13 11:00

Agora Bytom kończy dwa lata! Z tej okazji na Śląsk przyjadą takie gwiazdy, jak Boys, Alicja Janosz i zespół Dziewczyny. Dwa dni koncertów, pięciopiętrowy tort, konkursy i zabawy dla dzieci - to wszystko podczas największej imprezy urodzinowej w Bytomiu. Od 17 listopada w Agorze będzie bardzo muzycznie!

 
 
Drugie urodziny największej galerii handlowej w Bytomiu to okazja do hucznego świętowania. W trakcie dwudniowych obchodów (od 17 do 18 listopada) na scenie w Agorze Bytom pojawi się wielu wyjątkowych artystów. Impreza pełna muzycznych i rozrywkowych atrakcji to sprawdzony sposób, w jaki Agora Bytom dziękuje mieszkańcom miasta za kolejny rok wyjątkowej gościnności. 
 
Jubileusz zacznie się od silnego uderzenia młodych gniewnych. W sobotę (17.11) na scenie zaprezentuje się wschodząca gwiazda polskiej muzyki rozrywkowej, zespół Dziewczyny. Wyjątkowy duet wokalistek, znany z popularnych programów telewizyjnych takich, jak „X-Factor” czy „Hit Generator”, to zgrabne połączenie rock and rolla, jazzu i bluesa. Dziewczyny, mające za sobą bardzo udany debiut płytowy i jeszcze lepszą trasę koncertową, są w opinii krytyków muzycznych materiałem na gwiazdę dużego formatu. 
 
Atrakcyjnie zapowiada się także koncert Alicji Janosz. Utalentowana wokalistka przebojem wdarła się do muzycznego świata - po drodze zdobywając sympatię publiczności swoimi telewizyjnymi występami, które zapewniły jej zwycięstwo w pierwszej edycji programu „Idol”. Podczas urodzin nadarzy się doskonała okazja, by na żywo podziwiać jej niezwykłe możliwości wokalne i posłuchać repertuaru z najnowszego krążka piosenkarki „Vintage”. 
 
W trakcie urodzin, oprócz popularnych piosenek z rodzimego podwórka, posłuchać będzie można także instrumentalnych brzmień w wykonaniu Boogie Boys. Panowie Szopińscy wraz z Michałem Cholewińskim, zaprezentują niezwykle rytmiczne klasyki muzyki bluesowej. Zespół zaprasza wszystkich Bytomian w sobotę do wspólnego odtańczenia w Agorze urodzinowego boogie woogie. 
 
W niedzielę (18.11) publiczność ma rozgrzać do czerwoności występ największej gwiazdy imprezy – zespołu Boys. Tegoroczne urodziny w Agorze Bytom upłyną w szalonym rytmie hitów wyśpiewywanych przez Marcina Millera wraz z jego bandem. Występy jednej z najpopularniejszych polskich grup to zawsze ogromna porcja świetnej zabawy – Boys zapewniają, że nie inaczej ma być i tym razem. Zespół zaprezentuje utwory, których liczba fanów liczona jest w milionach, a ich teksty już dawno weszły do codziennej polszczyzny. Nuda na pewno nikomu nie grozi! 
 
Ale to nie jedyna dawka pozytywnych rytmów w niedzielne popołudnie w Agorze. Tego dnia na scenie zaprezentuje się także Sabina Jeszka. Wokalistka, która zasłynęła za sprawą występów w programie „Mam Talent”, zadba o dobry klimat imprezy, wykonując choćby takie przeboje, jak „Good Times” czy „To mój czas”. Urodzinowa zabawa w Agorze nada rytm miastu!   
 
Całą imprezę poprowadzi, z właściwym tylko dla siebie wdziękiem, duet prezenterów radiowych z Radia Eska: Kinga i Straszny Dworak. Na urodzinowych gości czeka wyśmienity pięciopiętrowy, truskawkowo-waniliowy tort, którego smak został wybrany w specjalnym głosowaniu na Facebooku. Zapraszamy do uczestnictwa w konkursach, które będą odbywać się w trakcie całej imprezy. Na najmłodszych czeka z kolei moc atrakcji i ciekawych zabaw. Zapraszamy.
 
Impreza urodzinowa Agory startuje w sobotę i w niedzielę programem dla dzieci od godz. 12.00. Koncerty rozpoczynają się od godz. 15.00. Koncert BOYS w niedzielę o godz. 19.00. Wstęp wolny. Szczegółowy program Festiwalu: www.agorabytom.pl.
 
 
Pozytywne szaleństwo w Agorze

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.