Wiadomości z Bytomia

Potrącenie nieznanej kobiety

  • Dodano: 2016-09-16 07:45, aktualizacja: 2016-09-15 18:05

Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem pieszej przy ul. Jagiellońskiej. Kobietę o nieustalonej tożsamości potrącił samochód osobowy kierowany przez 26-letniego bytomianina. Piesza z obrażeniami trafiła do szpitala. Świadków zdarzenia, którzy znają tożsamość kobiety prosimy o kontakt.

W środę po godzinie 19.00 przy ulicy Jagiellońskiej doszło do wypadku drogowego. 26-letni bytomianin kierujący audi potrącił kobietę o nieustalonej tożsamości. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów piesza prawdopodobnie wtargnęła na jezdnię wprost pod pojazd. Kierujący autem był trzeźwy, natomiast od pieszej wyczuwalna była woń alkoholu. Na skutek wypadku kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala. Okoliczności i przyczyny wypadku badają teraz bytomscy śledczy.


Świadków zdarzenia, którzy znają tożsamość kobiety lub mają informację pozwalające na jej ustalenie prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Bytomiu tel. 323888200, 997 lub osobiście z każdą jednostką Policji.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.