Wiadomości z Bytomia

Panie świętowały w Agorze

  • Dodano: 2012-03-09 13:15, aktualizacja: 2012-03-11 12:22

Kobiecość podbiła Agorę w miniony czwartek 8 marca. Panie uczciły swoje doroczne święto dzięki wyjątkowym atrakcjom przygotowanym przez bytomską galerię handlową.

W całym centrum nie brakowało tego dnia uśmiechu i babskich pogaduszek. Imprezę nakręcała świetna zabawa na specjalnie postawionej scenie na parterze galerii. Każdy odwiedzający Agorę między godziną 12:00 a 19:00 mógł zatrzymać się na chwilę, by obejrzeć, jak uczestnicy dają sobie radę w poszczególnych konkursach. A było ich całkiem sporo!

Mamy wraz z córkami przystąpiły do walki o tytuł najlepiej zgranej mamy i córki. Jak bardzo dobrze się znały, można było się przekonać w trakcie tej konkurencji! Z kolei pary sprawdziły swoją znajomość, odgadując, który z deserów został przygotowany przez partnera. Jak się okazało, bytomianie świetnie do siebie pasują!

Ale było i wiele więcej atrakcji. Panie swoje nagrody mogły zrealizować w poszczególnych punktach rozstawionych po centrum. I tak na przykład na parterze czekał na panie punkt masażu, a na pierwszym piętrze - kącik manicure. Przystojni panowie rozdawali tego dnia wszystkim paniom przepiękne tulipany, pomagali przy zakupach i co najważniejsze, poprawiali humor samą swoją obecnością!

A wy, drogie czytelniczki, jak uczciłyście Dzień Kobiet? Mamy nadzieję, że każda z was otrzymała w tym roku życzenia i kwiaty!


Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również