Bytom - portal miejski mojBytom.pl

Wiadomości z Bytomia

Nowe kino Cinema City nakręci filmowo Bytom!

  • Dodano: 2010-11-08 12:30, aktualizacja: 2010-11-08 13:48
Nowe kino Cinema City nakręci filmowo Bytom!

Film to potężne medium, dzięki któremu twórcy przekazują całą gamę przeżyć, uczuć i wartości. Potrafi ono inspirować, pobudzać i skłaniać do refleksji. Od 19-ego listopada mieszkańcy Bytomia będą mogli cieszyć się miejscem, w którym nie tylko poddadzą się urokowi filmów, ale również miło spędzą czas – Cinema City Bytom. 

Teraz najnowsze super-produkcje będą na wyciągnięcie ręki, gdyż już niedługo swoje podwoje otworzy nowe kino Cinema City, mieszczące się w Centrum Handlowym Agora Bytom.
Poddanie się kinowym emocjom jeszcze nigdy nie było tak proste, wystarczy wyjść z domu do Cinema City Bytom. Każdego dnia filmowo nakręci widzów kilkanaście tytułów, granych w ośmiu klimatyzowanych salach. Wystrój wnętrza, choć nowoczesny, nadal pozostaje przytulny i rozbudza ciepłe uczucia. Delikatna woń świeżo prażonego popcornu zaostrzy apetyt na film, pozwalając poczuć niepowtarzalną magię tego miejsca.

W oczekiwaniu na film, popijając pyszną kawę lub pogryzając smakowite ciasta ze znajdującej się na terenie Cinema City kawiarni Cafe Nescafe, będziemy cieszyć oczy najnowszymi zapowiedziami filmów. Będą one wyświetlane na 20 plazmach zainstalowanych w hallu kina.

Zasiadając na sali odczujemy prawdziwy komfort, zarówno dzięki wygodnym fotelom kinowym, ale też dzięki idealnej widoczności, którą zapewnia nam amfiteatralny układ widowni. Wyrazistość obrazu oraz czysty, nieskazitelny dźwięk spotęgują intensywność doznań, sprawiając, że każdy obejrzany w Cinema City film przeżywany będzie jeszcze długo po zakończeniu seansu.

Więcej info na stronie: www.cinema-city.pl .

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.