Wiadomości z Bytomia

Miss Lata 2011

  • Dodano: 2011-09-01 13:00

Już w najbliższą sobotę 3 września na boisku GKS Szombierki w Bytomiu odbędą się wybory MISS LATA 2011. Do tej pory do konkursu zgłosiło się ponad 20 uczestniczek.

W sobotę dziewczyny zaprezentują się w kostiumach kąpielowych, sportowych i plażowych. Jury wybierze Miss Lata. Przyznane zostaną też tytuły Miss Obiektywu, Miss Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytomiu oraz Miss Publiczności. Na Królową Lata czekają nagrody o wartości ponad 3000 tysięcy złotych.  Do konkursu cały czas można się jeszcze zgłosić wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia na stronie internetowej www.sferatv.pl


Podczas wyborów Miss Lata zaprezentuje się młody rudzki zespół rockowy THE TRAIIN oraz zespoły STREFA oraz HAMAK BAND. Dla nieco starszej publiczności zagrają śląscy wykonawcy Jesika, Adi i Iroxana.  Startujemy o godzinie 15:00.

Organizatorami imprezy są Telewizja Sfera oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu.


Wybory Miss Lata są częścią festynu rodzinnego Śląskiej Grupy Multimedialnej. Mottem przewodnim imprezy będzie dwudziesty jubileusz działalności telewizji kablowej Elsat.

Impreza rozpocznie się od atrakcji dla najmłodszych. Wystąpi, znany z programu Mam Talent! Szalony Naukowiec, w ciekawy i zabawny sposób przedstawiając naukowe zagadnienia: ekstremalnie niskie temperatury, pokazy pirotechniczne, a także buty-perkusja własnej konstrukcji. Zagrają: The Train, Hamak Band, Jesika, Adi, Iroxana i Strefa.

Prawdziwe urodziny nie obejdą się bez tortu. Będzie można potańczyć, pośpiewać i najeść się do woli. TVK Elsat przygotowała liczne konkursy, których rozwiązanie nastąpi na festynie. Klientów, którzy najdłużej są związani z Elsatem, firma nagrodzi wspaniałymi prezentami. Ponadto poznamy również Miss Lata 2011.

 

Miss Lata 2011

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również