Wiadomości z Bytomia

Lepiej niż w totku – Agora szuka lokatora

  • Dodano: 2013-10-31 08:00, aktualizacja: 2013-10-31 14:39
Prawdopodobieństwo wygranej 200 razy większe niż trafienie „szóstki” w Dużym Lotku. Nagrodą - nowe mieszkanie na zielonym osiedlu w Tarnowskich Górach. Loteria Agory Bytom zbliża się do mety. To ostatnia szansa na udział w losowaniu.
 
 
 
Zostało sześć dni do wielkiego finału loterii „Agora szuka lokatora”. W niedzielę 3 listopada wylosowany zostanie laureat, który otrzyma klucze do ekskluzywnej kawalerki na nowym osiedlu Apartamenty Lasowice w Tarnowskich Górach. To więc ostatnie dni, żeby dać sobie szansę na wygraną.
 
 

- Nagroda w naszej loterii jest naprawdę wyjątkowa – mówi Mirosław Cechowski, dyrektor Agory Bytom. – Nowe mieszkanie to często największe marzenie w życiu. Jeśli ktoś jeszcze nie dał sobie szansy na jego spełnienie, to warto się pospieszyć. Zostało tylko kilka dni.

Większe szanse niż w totku
Zasady loterii są niezwykle proste. Żeby wziąć udział w losowaniu, należy zrobić w Agorze Bytom zakupy za co najmniej 50 zł i wypełnić loteryjny kupon. 3 listopada pozostanie zacisnąć kciuki i liczyć na łut szczęścia.
Prawdopodobieństwo wygranej jest nieporównywalnie większe niż wygrana w Dużym Lotku. Biorąc udział w loterii Agory Bytom szansa na nagrodę jest jak jeden do 70 tysięcy (przy założeniu, że każdy z losów wysłała inna osoba). Z kolei szansa trafienia „szóstki” w Dużym Lotku wynosi jeden do 14 milionów.
Ale szczęściu da się dopomóc. Szanse na wygraną w loterii „Agora szuka lokatora” można zwiększyć wysyłając większą liczbę kuponów. Za każdy paragon lub fakturę VAT na kwotę minimum 50 zł można otrzymać jeden kupon, a można ich wysłać dowolną liczbę.

Mieszkanie czeka
W Agorze Bytom to nie jest trudne. W galerii do wyboru mamy blisko 100 sklepów i punktów usługowych. Kupować możemy w każdym z nich – czy chcemy zdobyć modną kreację, uzupełnić w lodówce artykuły spożywcze, wybrać się do kina lub zjeść obiad w jednej z restauracji – każdy paragon będzie tak samo ważny i zostanie wymieniony na loteryjny kupon.
Jest o co grać. Nowe mieszkanie na osiedlu Apartamenty Lasowice jest już wykończone i tylko czeka na swojego lokatora. Zostało podzielone na pokój, salon z aneksem kuchennym, łazienkę i balkon, który znajduje się po stronie południowej i wychodzi na zadbane podwórko z placem zabaw dla dzieci. Podłogi w pokoju i salonie zostały wyłożone panelami koloru białego, a łazienka wykafelkowana białymi i czarnymi płytkami. Gotowe są też wszystkie instalacje.
- Zadbaliśmy o to, żeby szczęśliwy laureat loterii nie musiał się już o nic martwić. Do mieszkania można się wprowadzić właściwie od razu – mówi Mirosław Cechowski. – Odnajdzie się tu młody kawaler lub małżeństwo z dzieckiem. To wspaniałe miejsce do rozpoczęcia nowego życia, przestronne, wygodne i dobrze nasłonecznione.
Równie przyjazne jest osiedle. Znajdują się tutaj dwa nowe budynki, całość otocza jest zielenią i idealnie nadaje się na spacery lub rowerowe wycieczki. Przy tym Apartamenty Lasowice są dobrze skomunikowane z centrum Tarnowskich Gór oraz sąsiadującymi miastami, Bytomiem, Gliwicami czy Katowicami.
Loteria trwa do niedzieli 3 listopada, a losy można wrzucać do urny do godz. 15.30. O godz. 16.30 odbędzie się wielki finał i losowanie nagrody.

Ważne liczby
• 50 zł – tyle wystarczy wydać, żeby mieć szansę na wygranie mieszkania
• 6 – tyle dni pozostało do wielkiego finału, w czasie którego wyłoniony zostanie laureat
• 100 – blisko tyle sklepów i punktów usługowych mają do dyspozycji klienci Agory Bytom
• 15:30 – do tej godziny 3.11. trwa loteria i można oddawać losy


O LOTERII
Żeby wziąć udział w losowaniu nowego mieszkania na kameralnym osiedlu w Tarnowskich Górach, należy zachować paragon lub fakturę VAT z zakupów i wypełnić kupon w punkcie informacyjnym, który znajduje się na parterze galerii. Jeśli ktoś nie dowierza szczęściu, może zwiększyć swoje szanse na spełnienie marzenia. Jak to zrobić? Należy wypełnić jak największą liczbę kuponów i wrzucić je do loteryjnej urny. Do każdego kuponu trzeba mieć oddzielny  paragon zakupu lub fakturę. Losowanie odbędzie się 3 listopada o godzinie 16.30 w galerii Agora Bytom. Warunkiem wygranej jest pojawienie się na miejscu w trakcie losowania i posiadanie przy sobie dowodu tożsamości oraz dowodu zakupów. Regulamin loterii dostępny jest w Galerii Agora Bytom i na www.agorabytom.pl.


 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.