Wiadomości z Bytomia

Kaskaderzy w Szombierkach

  • Dodano: 2011-05-16 13:00

Dobry film akcji nie ma prawa się udać bez kaskaderów na planie. I choć jego twórcy kuszą widzów nazwiskami aktorów i reżyserów, to podczas kręcenia scen trzymających w napięciu i mrożących scen w żyłach to kaskaderzy są najważniejsi. Niestety, zazwyczaj pozostają anonimowi. Szkoda. Najlepszych na świecie kaskaderów z Flott Cascaders Team mogli zobaczyć wczoraj wieczorem bytomianie.

Wizyta czeskich kaskaderów w Bytomiu rozpoczęła się dość nietypowo. Do jednego z najstarszych miast w Polsce przybyli oni na koniach w rycerskim rynsztunku, by pokłonić się włodarzowi miasta na średniowiecznym Rynku. Tym samym zapraszali na wieczorny występ.

Pokaz zgromadził komplet widzów z dużą dawką testosteronu, bez względu na płeć - nikt jeszcze nie odpowiedział na pytanie: kto tak naprawdę bardziej kocha samochody i szybką jazdę? Mężczyźni czy kobiety? Niemniej to kobiety (te najodważniejsze) miały okazję towarzyszyć kaskaderom i sprawdzić jazdę samochodem w warunkach ekstremalnych.

Bytomianie mogli wczoraj na własne oczy zobaczyć sceny między innymi z filmu "Taxi 3", "Casino Royal" czy inspirowane filmem "Mad Max" ; jazdę autem na dwóch kołach, akrobacje i skoki samochodowe, motocyklowe, pokazy pirotechniczne. Każdy element samochodowego show publiczność nagradzała gromkimi brawami.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.