Wiadomości z Bytomia

Kaskaderzy w Szombierkach

  • Dodano: 2011-05-16 13:00

Dobry film akcji nie ma prawa się udać bez kaskaderów na planie. I choć jego twórcy kuszą widzów nazwiskami aktorów i reżyserów, to podczas kręcenia scen trzymających w napięciu i mrożących scen w żyłach to kaskaderzy są najważniejsi. Niestety, zazwyczaj pozostają anonimowi. Szkoda. Najlepszych na świecie kaskaderów z Flott Cascaders Team mogli zobaczyć wczoraj wieczorem bytomianie.

Wizyta czeskich kaskaderów w Bytomiu rozpoczęła się dość nietypowo. Do jednego z najstarszych miast w Polsce przybyli oni na koniach w rycerskim rynsztunku, by pokłonić się włodarzowi miasta na średniowiecznym Rynku. Tym samym zapraszali na wieczorny występ.

Pokaz zgromadził komplet widzów z dużą dawką testosteronu, bez względu na płeć - nikt jeszcze nie odpowiedział na pytanie: kto tak naprawdę bardziej kocha samochody i szybką jazdę? Mężczyźni czy kobiety? Niemniej to kobiety (te najodważniejsze) miały okazję towarzyszyć kaskaderom i sprawdzić jazdę samochodem w warunkach ekstremalnych.

Bytomianie mogli wczoraj na własne oczy zobaczyć sceny między innymi z filmu "Taxi 3", "Casino Royal" czy inspirowane filmem "Mad Max" ; jazdę autem na dwóch kołach, akrobacje i skoki samochodowe, motocyklowe, pokazy pirotechniczne. Każdy element samochodowego show publiczność nagradzała gromkimi brawami.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.