Wiadomości z Bytomia

Dzień otwarty Hali na Skarpie

  • Dodano: 2010-11-30 14:15

Dla prawdziwego sportowca pora roku nie ma znaczenia. Niektórzy twierdzą, że to właśnie jesienią i zimą przyjemniej uprawia się sport, bo nie przeszkadzają wówczas upały. Propozycje spędzania aktywnie wolnego czasu jesienią i zimą zaprezentował bytomianom Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hali na Skarpie w Szombierkach, gdzie odbył się dzień otwarty.

Impreza połączona była z otwarciem wystawy plakatów sportowych ubiegłego stulecia. Halę na Skarpie odwiedzili również  ci, którzy na co dzień robią wiele, by zachęcić bytomian do uprawiania sportu. Umiejętnościami pochwalili się m.in. tancerze Śląskiej Szkoły Tańca Dariusza Kurzei, w której niejedna para  nauczyła się stawiać wspólnie kroki na parkiecie, gubiąc przy tym zbędne kilogramy. Byli też instruktorzy fitness klubu Body Line, którego założyciele kilka lat temu znaleźli sposób na to, by zachęcić do uprawiania sportu i zdrowego stylu życia panie (a nawet kilku panów) z Bytomia i okolicznych miast.

Miejski Ośrodek Sportu Młodzieżowego zaprezentował sekcje sportowe, w których młodzi bytomianie mogą rozwijać swoje umiejętności. A jest ich niemało. Młodzież z Bytomia może trenować  m.in.: boks, szermierkę, piłkę ręczną, piłkę  nożną, judo, rugby, siatkówkę, lekkoatletykę, tenis stołowy czy tenis ziemny.

Każdy, kto odwiedził w niedzielę Halę na Skarpie, mógł bezpłatnie spróbować swych sił na ściance wspinaczkowej albo skorzystać z siłowni.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również